Obec Vrbice
Vrbice

Obecní úřad Vrbice

 •  Adresa:

  Obecní úřad Vrbice, Vrbice č.p. 14
  517 41 Kostelec nad Orlicí
 •  Telefon:

  +420 721 640 484
 •  E-mail:

  vrbice@seznam.cz
 •  ID datové schránky:

  9evj9rz

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE VESNICE ROKU 2012 KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

V naší obci proběhlo v sobotu dne 25.8.2012 vyhlášení soutěže VESNICE ROKU 2012 KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE.

Vyhlášení soutěže
VESNICE ROKU 2012
Královéhradecký kraj

Jak všichni víte, naše obec již podruhé vyhrála krajské kolo sotěže VESNICE ROKU, a proto v sobotu 25.8.2012 proběhlo v naší obci slavnostní vyhlášení výsledků.

Přípravy na tuto velkolepou akci nebyly jednoduché, za což musíme poděkovat všem, kteří se na nich podíleli. Nakonec se ale vše podařilo a sobotní slavnost proběhla bez komplikací, čemuž přispělo i příznivé počasí. Hlavní program probíhal pod velkým párty stanem na místním hřišti. Návštěvníci ale nemuseli zůstat jen tam, po Vrbici jezdila koňská spřežení, kterými se bylo možno dostat k místní studánce, nebo na rozhlednu, kde probíhaly další doprovodné programy. U studánky se daly opéct vuřty na ohni, zazpívat si s doprovodem harmoniky a u rozhledny byl připraven program pro děti.
Celý den byl doprovázen hudbou, zprvu zde hrála skupina Oboroh a ve zbytku dne dechová hudba Nivničanka. V deset hodin večer se na obloze nad Vrbicí rozzářil ohňostroj, který oficiálně zakončil slavnost.

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout pár fotografií z celého dne.

 

Podívejte se co o nás napsali na internetu, a v novinách:

Vrbice se opět stala vesnicí roku...

Datum vložení: 28. 8. 2012 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 11. 2018 21:29
Autor: Ing. Pavel Janeček